1 Hany Ardina Nurul Anisa Winner in Writing
Competitio of Olympic of student English Activity (O2SEA)
2
2 Hani Setyoningsih Singer Favorit
3 TIM Bergodo Karnaval Parade
Bocah Obah
1
4 Tsabita Sundus Sintjia Dewi Senam Pramuka 2
Ummu Latifah
Thifal Khansa Nabila
5 Aderian Nurrohman “Kura-Kura Merdeka” Film Pendek Tingkat
SMA/SMK/MA
1
Alfarhan Nadyasta Mahendra
Dian Azizah
Deantarani Ungu Saridewi
Irhas Achmad Razzaq Syahputra
Muhammad Happy Alhaq Sahara
Savina Khairunnisa Putri
Ranti
6 Fani Tri Hendrawan Tenis Meja Putra Dies Natalis UT ke 32 3
7 Muhammad Farkhan Fahrurozi Tenis Meja Putra Dies Natalis UT ke 32 2
8 Zukha Ayu Nadhifa Tenis Meja Putri Dies Natalis UT ke 32 1
9 Hani Setyoningsih Menyani Putri Dies Natalis UT ke 32 3
10 Adam Imani Gusti Menyani Putra Dies Natalis UT ke 32 3
11 RR Inggil Saphira Feroza Bulu Tangkis Putri Dies Natalis UT ke 32 2
12 Yelvien Stevevay Bulu Tangkis Putra Dies Natalis UT ke 32 2
13 Fadhali Ijlal Rifqi Bulu Tangkis Putra Dies Natalis UT ke 32 3
14 Farizna Permata Sari Lomba Lintas Alam 3
Zeta Imas Sa’Diyah
Zhafira Hasna Anisa
15 Vieka Satya Mentari  Cadet – Junior – Senior
Katagori Kyorugy dan Poomsae
1
16 Reyda Aqila  Hijabers Katagory 1
17 Erli Rika Wardani  Speech Competition 2
18 Savina Khairunnisa Putri  News Reporting 3
19 Hani Setyoningsih  Cipta Lagu Anak Harapan 3
20 Nabila Nurhanifah  Bahasa Inggris Harapan 2
21 Ranti
22 Muhammad Fadhil Bahrunnida
20 Darmaji  U- 51 Kg SMA Pa 2
23 Muhammad Royan Al Firdausi  MTQ 2
24 Saesari Salekhah Nur Widyani  MTQ 1
25 Farhan Sofian  Kaligrafi 3
26 Muhammad Iqbal S  Madrasah Singer Putra 1
27 Hani Setyoningsih  Madrasah Singer Putri 1
28 Zukha Ayu Nadhifa  Tenis Meja Putri 1
29 Fadhali Ijlal Rifqi  Bulutangkis Putra 2
30 Rr Inggil Safhira Ferozha  Bulutangkis Putr1 1
31 Abdurrahman Usman  Futsal 2
32 Farel Thomas Alvanta  Futsal 2
33 Ellan Zigra  Futsal 2
34 Daffa Al Farisi  Futsal 2
35 Muhamad Akbar Ihsanul Kamil  Futsal 2
36 Pandu Suryaning Ronggo  Futsal 2
37 Muhammad Riski Firmansyah  Futsal 2
38 Muhammad Rafif Taufiqurrahman  Pencak Silat 2
39 Muhammad Rafif Taufiqurrahman  Pencak Silat 3
40 Hani Setyoningsih  Madrasah Singer Putri 1
41 Zukha Ayu Nadhifa  Tenis Meja Putri 2
42 Fadhali Ijlal Rifqi  Bulutangkis Putra 2
43 Rr Inggil Safhira Ferozha  Bulutangkis Putri 1
44 Abdurrahman Usman  Futsal 1
45 Farel Thomas Alvanta  Futsal 1
46 Ellan Zigra  Futsal 1
47 Vieka Satya Mentari  Tae Kwon Do Junior Under 52 Putri 1
48 Shinta Tisia Azzahra  Tae Kwon Do Junior Under 48 Putri 1
49 Tasya Aulia Izzani  Tae Kwon Do Junior Under 46 Putri 3
50 Bestari Ningrum  Puisi Harapan 1
51 Shinta Nur Rahma  Puisi 3
52 Fadhali Ijlal Rifqi  Bulutangkis Putra 3
53 Zukha Ayu Nadhifa  Tenis Meja Putri 1
54 Vieka Satya Mentari  Junior Under 52 Putri 1
55 Adinda Zelsha  Junior Under 52 Putri 1
56 Jelang Ramadhan 3
57 Saesari Salekhah Nur Widyani  MTQ 1
58 Saesari Salekhah Nur Widyani  MTQ 1
59 Saesari Salekhah Nur Widyani  MTQ 2
60 Arief  Arishandy Putra  Kaligrafi 3
61 Mustaqiqul Jannag  Da’iyah 1
62 Arief  Arishandy Putra  Kaligrafi 2
63 Irhas Achmad  SHODO 3
64 M. Happy Alhaq Sahara Duta Remaja Genre Sosial 1
65 Ghifari Rais Al Vandy Duta Remaja Genre Berbakat 1
66 Hani Setyoningsih  Juara Nembang 2
67 Zukha Ayu Nadhifa  Tenis Meja Putri 2
68 Lina Dwiati Rahmanis  Kreasi Tari Harapan 1